2015. gads – zilās koka aitas (kazas) gads

2015. gads ir zilās koka kazas, aitas gads, kurš pēc ķīniešu horoskopa iestāsies 2015. gada 19. februārī. Zilās koka kazas gads ienesīs jūsu dzīve pārmaiņas, kuras skars visas dzīves sfēras.
Izplānot visu gadu nebūs iespējams, kaza parādīs savu ietiepību un tāpat ies savu ceļu, pilnu ar pārsteigumiem un piedzīvojumiem, gan labiem, gan sliktiem. Tāpēc, ieteicams, palikt praktiskiem, pacietīgiem, uzņēmīgiem un izvērtēt ko jūs reāli varat sasniegt nevis ļauties sapņiem un ilūzijām.
Pie gada līkumainā ceļa nāksies pierast, mācīties uz savām kļūdām un pilnveidoties. 2015. gads arī nesīs daudz atklājumus gan jūsu personiskajā dzīve, gan darbā. Daudzi horoskopu zīmju pārstāvi kazas gādā mēģinās sevi jaunā darba vietā vai uzņemsies to, ko agrāk nav darījuši, atklājot sevi jaunas spējas un talantus. Kazas gads būs labvēlīgs jaunu profesiju apgūšanai vai esošo pilnveidošanai.
Personiskajā dzīve daudzi uzzinās savu otru pusīti no jauna, iemīlēs viņus vel stiprāk un viņu dzīve atgriezīsies romantika. Bet daudziem būs jāstājas pretī rūgtai patiesība, jo daudzi noslēpumi var nākt klājā un, iespējams, sadragāt esošās attiecības. 2015. gads mīlestības plāna būs labvēlīgs visiem, kas ciena un vērtē savas attiecības un vēlās tās uzlabot un stiprināt. Vientuļajiem horoskopu zīmju pārstāvjiem zilās kazas gads būs pilns ar piedzīvojumiem un jauniem cilvēkiem viņu dzīvē.
Neskatoties uz jūtu pilnu sirdi, tieši prāts kazas gadā palīdzes atrast, izvēlēties to īsto un vienīgo, rozā brilles atnesīs vairāk problēmas nekā labumu. Veselības ziņā 2015, gads būs labvēlīgs, jūs jutīsities labi. Daudzu dzīve atradīs sev vietu sports un veselīgs uzturs. Jo jūsu veselība ir un būs jūsu rokās, slikti jūtoties, neatlieciet ārstēšanu un pēc tam. Ļaujiet 2015. gadā sev izmēģināt jaunas lietas un redzēt jaunas vietas, jūs atklāsiet, ka dzīve var būt daudz interesantāka un aizraujošāka.
Neviens nezin kur aiznesīs mūs aitas gads, bet 2015. gada viss būs iespējams, pat jūsu sapņu piepilde. Negatīvā tendence 2015. zilās aitas gadā būs tā, kas krasi atšķir šo gadu no citiem, jo palielināsies daudzi cilvēku jūtīgums, daudzus būs viegli aizvainot vai apvainot un tā, pat nezinot, uzdzīvot sev ienaidniekus. Esiet pacietīgi un saprotoši, tad vienmēr atradīsies zelta vidus ceļš.
– Vairāk: http://pardabisks.lv/news/2015_gads_zilas_koka_kazas_aitas_gads/2014-11-15-163#sthash.w17tDosg.dpuf